UNIVERSAL maklérsky dom, a.s. Spišská Nová Ves

Trieda 1. mája 2224/41, 052 01 Spišská Nová Ves-Tarča, Slovensko
Use your scrollwheel :)
Go!

Prvotriedne finančné služby na jednom mieste. Konzultácie zdarma.

Get Directions

Sme tím odborníkov a špecialistov pre poistenie, úvery, investície, dôchodky a sporenia.
Spolupracujeme so všetkými finančnými inštitúciami na trhu. Máme prehľad o podmienkach produktov bánk, poisťovní, stavebných sporiteľní, investičných spoločností a dôchodkových správcovských spoločností.

Každodenne sledujeme vývoj na finančnom trhu, novinky vo financiách a hľadáme optimálne riešenia Vašich potrieb tak, aby splnili požiadavky kvality, ceny a úžitku.
Venujeme sa oblastiam:

– tvorby majetku – dôchodky, sporenia, investície

– zabezpečenia a ochrany majetku – poistenie bývania, motorových vozidiel, zodpovednosti za škodu spôsobenú tretím osobám, poistenie firiem, podnikateľov a zodpovednosti z výkonu podnikateľskej činnosti

– úverov – hypotéky, stavebné úvery, leasingy

– pomoc pri odškodnení po poistných udalostiach

Prioritou pre nás je dôvera a spokojnosť klientov, preto u nás každý klient má svojho osobného odborného konzultanta, ktorý dôverne pozná situáciu, plány a pomôže Vám správne nastaviť a vybrať produkty, zabezpečí aktuálnosť Vašich zmlúv a administratívu.
Môžete sa na nás spoľahnúť aj v čase, keď nastanú nečakané nepríjemné situácie, pomôžme Vám s nahlásením poistných udalosti a zabezpečíme kompletizáciu všetkých potrebných dokladov, aby bola záležitosť čo najskôr vybavená.
Nemíňajte svoje peniaze zbytočne, využite naše skúsenosti a odbornosť, dohodnite si konzultáciu zadarmo a zistite v akom stave sú Vaše finančné produkty.

december, 2018

No Events

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)