M-CLUB

073 01 Sobrance, Slovensko
Use your scrollwheel :)
Go!

pripravujeme

Get Directions

Nedávno sme otvorili LADIES FITNESS – samostatný priestor na cvičenie pre dámy. Veľmi nás tešia pozitívne ohlasy obyvateľov Sobraniec, okolitých obcí, ale aj mnohých Michalovčanov, ktorí neváhajú prísť za relaxom a športom do Sobraniec.

Toto unikátne prepojenie fitness centra, špeciálneho fitness centra pre ženy a relaxačnej časti (sauna, masáže, box zóna) je jediné svojho druhu v širokom okolí.

Naše fitnes centrum je jedinečné rozdelením – v ženskej časti môžu ženy cvičiť oddelene. K dispozícii je široký výber strojov, ktoré sú vhodné pre klientov v každom veku. V barovej časti fitness centra si môžu návštevníci vybrať z rôznych druhov energetických nápojov, špeciálnych nápojov na chudnutie alebo na povzbudenie, ale i z množstva proteínových nápojov.

Všetkým klientom ponúkame možnosť objednať si masáž tela, ktorú oceníte po tvrdom tréningu či boxovaní, alebo si môžete objednať pobyt v saune, v ktorej sa zrelaxujete a oddýchnete si. Fitness centrum je pre vás otvorené každý deň, tak neváhajte, navštívte M–Club a urobte niečo pre svoje zdravie už dnes! 🙂 Pracovníci tímu fitness centra vám radi poskytnú všetky potrebné informácie a návody ako cvičiť i relaxovať.

december, 2018

No Events

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)