KA-NA-PY INTERIÉR TRNAVA

Rybníková 7282/10, 917 01 Trnava, Slovensko
Use your scrollwheel :)
Go!

zľava 10% (nevzťahuje sa na zľavnené produkty, nie je možné kombinovať s inými zľavami)

Get Directions

SPOLOČNOSŤ KA-NA-PY INTERIÉR, S.R.O. SVOJOU ČINNOSŤOU UŽ OD ROKU 2002 ÚSPEŠNE MENÍ VAŠE BYTY, DOMY, ČI KANCELÁRIE.

Spoločnosť Kanapy Interiér s.r.o. vzikla v roku transformáciou firmy KA-NA-PY, ktorej činnosťou od roku 1992 bolo pokladanie kobercov, šitie záclon a čalúnnické služby. Už v tomto období sa spoločne so svojou dcérskou spoločnosťou Kanapy Interiér kontrakt s.r.o. úspešne etablovala na slovenský trh a výrazne sa podiela na realizáciach projektov ako dodávateľ podlahových krytín a dverí. Spolupracujeme s významnými stavebnými spoločnosťami, developermi, architektonickými ateliérmi a interiérovými štúdiami na Slovensku i v zahraničí.

Svoje produktové portfólio, v ktorom sú zastúpené koberce /celoplošné, kusové/, podlahy /drevené, masívne, laminátové/, povlakové krytiny /PVC,linoleum, kaučuk/, interiérové dvere /drevené, ocelové/, závesné systémy, záclony, závesy, sme v roku 2004 doplnili o nábytok /kancelársky, bytový/, sedacie súpravy, kuchyne na mieru, šatníky, postele, doplnky, čím sme svoju činnosť rozšírili o komplexnú dodávku interiéru. Okrem toho máme v ponuke športové povrchy rôzneho využitia a ich realizáciu v interiéri, ako aj exteriéri.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie a zlepšovanie kvality života našim zákazníkom prostredníctvom predaja kvalitných výrobkov renomovaných značiek a ich priamej realizácii.

KA-NA-PY interiér ponúka zákazníkovi možnosť celkového riešenia v modernom showroome v Trnave na ploche 1000m2.

december, 2018

No Events

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)