UNIDOM

Ul. 1. mája 2044/178, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko
Use your scrollwheel :)

-2% až -10% pri nákupe tovaru nad 20 Eur (neplatí na zľavnený tovar)

Naša firma vznikla v Liptovskom Mikuláši v roku 1999 so sídlom na Ulici Štúrova, neskôr sa presídlila na Hodžovu ulicu (oproti budove Slovenskej pošty v Liptovskom Mikuláši).

Vo februári 2011 sa naša spoločnosť presťahovala na Ulicu 1. mája 2044, 031 01 Liptovský Mikuláš do väčších priestorov s predajnou plochou s rozlohou 340m2 (bytovka pri STOP.SHOP-e). V týchto priestoroch môžeme našim zákazníkom poskytnúť väčší komfort, prehľadnosť a širšiu ponuku tovaru. Samozrejmosťou je dostatočný počet parkovacích miest a bezbariérový prístup.

Základom činnosti našej firmy je maloobchodný predaj širokého sortimentu železiarskych výrobkov, elektrického a ručného náradia, krbov, sporákov, pecí, ohradových pletív, vodoinštalačného a spojovacieho materiálu, vrtákov, kotúčov, murárskeho náradia, poštových schránok, lepidiel, svietidiel a záhradného nábytku. Okrem toho je v predajni vyčlenený samostatný priestor na predaj kuchynských potrieb a tovaru pre domácnosť.

Našou filozofiou je dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníka, čo sa snažíme realizovať kombináciou pultového a samoobslužného predaja. Zákazníci majú možnosť platiť platobnou kartou, využiť nákup na splátky QUATRO a využiť po dohode službu dovozu tovaru.

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)

HungaryUkraineSlovakia