SPIRIT – REALITNÁ KANCELÁRIA

Podhora 2052/55, 034 01 Ružomberok, Slovensko
Use your scrollwheel :)

pripravujeme

RK SPIRIT, s.r.o. je realitná kancelária so špecializáciou na regióny Liptova a Tatier. Vo svojej činnosti sa sústreďuje na komplexné služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou nehnuteľností, ako aj na priamo nadväzujúce služby súvisiace s vlastnením nehnuteľnosti.
Základným účelom našej spoločnosti je profesionálnym sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností pomáhať ľuďom žiť, bývať a podnikať v nehnuteľnosti podľa ich predstáv.
Naším zámerom je hlavne:
Pomôcť majiteľom nehnuteľnosti bezpečne a profesionálne zrealizovať (predať alebo prenajať) ich nehnuteľnosť za trhovú cenu.
Pomôcť zákazníkom:
kúpiť/prenajať nehnuteľnosť podľa ich predstáv a potrieb,
výhodne investovať do nehnuteľnosti,
poskytnutím alebo sprostredkovaním služieb, ktoré súvisia s nehnuteľnosťami.
Garantovať majiteľom nehnuteľnosti a zákazníkom profesionálne a korektné jednanie, ako aj priebeh obchodu (po právnej i finančnej stránke).
Poskytovať služby, ktoré vyžadujú minimálnu účasť majiteľov nehnuteľnosti a zákazníkov, čím šetríme hlavne ich čas a peniaze.
Dosiahnuť u majiteľa nehnuteľnosti alebo zákazníka také porozumenie a kredit, že sa na nás rád kedykoľvek obráti sám, alebo nás odporučí svojim známym.
… aj pre investorov
Pre investorov
Sme silným a spoľahlivým partnerom aj pri developerských projektoch v lokalite Liptova a Tatier. Našim partnerom poskytneme oporu a poradenstvo pri dôležitých investorských rozhodnutiach, pri príprave projektu, jeho prezentácií a predaji. Správne nastavenie projektu rozhoduje o jeho úspechu alebo neúspechu.
Špecializácia na regióny Tatry a Liptov je pre našich klientov zárukou znalosti tejto lokality, prehľadu o reálnych cenách a možnostiach predaja podľa záujmu zákazníkov. Špecializácia tiež znamená veľké množstvo registrovaných záujemcov o konkrétnu nehnuteľnosť, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť a rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti.
O profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj členstvo v Národnej asociácii realitných kancelárií (NARKS), čo je v súčasnosti najvyššie profesijné združenie realitných kancelárií. Ďalšou nemenej dôležitou zárukou pre klienta je poistenie proti spôsobeniu škody tretej osobe pri výkone realitnej činnosti podľa živnostenského oprávnenia vo výške 300.000,- €, ktoré sme uzavreli v Alianz – Slovenská poisťovňa, a.s..
Vážime si Váš záujem o našu spoločnosť návštevou našej internetovej stránky a tešíme sa na príležitosť osobne Vás privítať v našich pobočkách V Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, Poprade a Štrbskom Plese, kde Vám radi pomôžeme.

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)

HungaryUkraineSlovakia