KÚPEĽŇOVÉ ŠTÚDIO DOM

Ambra Pietra 33, 036 01 Martin, Slovensko
Use your scrollwheel :)

-10% tovar (neplatí na zľavnený tovar)

Stavebno-obchodná firma DOM je mladá a neustále sa rozvíjajúca firma, ktorá vznikla v roku 2007. Serióznym prístupom k zákazníkom, ako i kvalitne odvedenou prácou v dohodnutých termínoch, sme si dokázali vybudovať stabilnú pozíciu na slovenskom trhu. Vieme reagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov, o čom svedčí aj ich neustály nárast v silnom konkurenčnom prostredí.

Od roku 2011 sme rozšírili svoje služby aj o predaj vysokokvalitných a cenovo dostupných obkladov, dlažieb, sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, radiátorov a doplnkov, interiérových dverí, zárubní a kľučiek od renomovaných svetových značiek. Súčasťou našich služieb je aj dovoz tovaru k zákazníkovi, ako aj vypracovanie grafického návrhu.

Naším hlavným cieľom je poskytovanie profesionálnych a komplexných služieb pri realizácií stavebných prác. Zameriavame sa na predovšetkým na rekonštrukcie bytových jadier, prestavby bytových a nebytových priestorov. Samozrejmosťou sú pre nás murárske, obkladačské a maliarske práce. Montáž kazetových stropov či sadrokartónových systémov nie je pre nás žiadnym problémom. Našim zákazníkom taktiež poskytujeme odborné konzultácie, obhliadku a zameranie priestoru, ako aj vypracovanie cenovej ponuky.

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)

HungaryUkraineSlovakia