Favorit Slovakia

Bajkalská 711/17, 821 02 Bratislava, Slovensko
Use your scrollwheel :)

-10% z celkového účtu

FILOZOFIA FAVORITA
HĽADANIE IDEÁLNEHO BICYKLA PRE NÁROČNÉHO ZÁKAZNÍKA
Keď sme na počiatku nastavovali budúce smerovanie značky Favorit, vytýčili sme si za cieľ vyrábať bicykle, ktoré budú krásne, spoľahlivé, bezúdržbové, ľahké a jednoduché na ovládanie. Bicykle, ktoré budú prinášať svojim majiteľom čistú radosť z jazdy.

V našich očiach nie je rozdiel medzi rekreačným jazdcom, športovým či plnokrvným pretekárom, všetci by chceli dostať to najlepšie. Ako výrobca sme sa dobrovoľne rozhodli niesť zodpovednosť za výber jednotlivých prvkov bicykla a neprenášať tento problém na zákazníka. Chceme ponúkať dokonalé bicykle, na ktorých budú ich majitelia jazdiť, nie ich neustále nastavovať, ladiť alebo upravovať.

Z tohto dôvodu sú všetky technológie použité na cestných bicykloch Favorit vybrané a otestované s ohľadom na vysokú spoľahlivosť, nízke nároky na údržbu, jednoduché ovládanie, nízku hmotnosť a eleganciu.

Všetky 4 rady majú jeden stupeň výbavy a jednotnú cenu. Zákazník si tak môže zvoliť model bicykla podľa preferovanej jazdeckej pozície alebo spôsobu využitia bicykla. Vyberie si farbu, zvolí superľahký karbónový alebo klasický oceľový rám, môže sa rozhodnúť medzi moderným elektronickým alebo klasickým mechanickým riadením prevodov.

Po zadaní svojej výšky, hmotnosti, dĺžky rúk a nôh sa mu automaticky nadefinuje ideálna geometria rámu. Preto má zákazník stopercentnú istotu, že dostane Favorit, ktorý mu bude dokonale sedieť.

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)

HungaryUkraineSlovakia