BOUTIQUE HOTEL HVIEZDOSLAV****

Hlavné námestie 95/49, 060 01 Kežmarok, Slovensko
Use your scrollwheel :)

Reštaurácia: k jedlu espresso zadarmo (neplatí na denné menu) - Ubytovanie: za cenu izby ŠTANDARD - izba DeLuxe, za cenu izby DeLuxe - APARTMÁN

Prvý boutique hotel pod Vysokými Tatrami nájdete priamo v srdci historického Kežmarku s výhľadom na Belianske Tatry na križovatke 3 národných parkov TANAP, PIENAP a Slovenský raj. Hotel Hviezdoslav****, nachádzajúci sa v štyroch historických budovách zo 17. storočia,je zrekonštruovaný v historizujúcom štýle a nachádza sa uprostred vzácnych historických pamiatok ako Kežmarský hrad či gotická Bazilika minor, ktoré mu dodávajú čarovný kolorit. Každá z týchto štyroch budov má svoju zaujímavú históriu i pútavý príbeh a v hoteli sa veľmi citlivo snúbi história so súčasnosťou. Hotel nosí meno najväčšieho slovenského spisovateľa P. O. Hviezdoslava, ktorý počas štúdia na slávnom kežmarskom lýceu v jednom z domov žil a tvoril. Zariadený je v príjemných teplých farbách s láskou k histórii, literatúre a umeniu viažúcemu sa práve k starobylému mestu. Hotel je 10. členom Asociácie Historických Hotelov Slovenska a víťazom kategórie „Hostiteľ roka“ v ankete Asociácie Historických hotelov Európy za rok 2016.

Hosťom ponúka rodinnú a srdečnú atmosféru, vysoký štandard ubytovania v elegantných a komfortných izbách. Hotel disponuje aj príjemným a štýlovým zázemím pre obchodné rokovania, školenia, semináre, konferencie či firemné podujatia, ale aj rodinné oslavy menšieho či väčšieho charakteru i na spoločenské akcie ako recepcie, kokteily či bankety. Hoteloví hostia majú k dispozícii obľúbené wellness centrum Harmónia so saunovým svetom a jacuzzi, masážami či relaxačnými zábalmi.

V letných mesiacoch je oázou oddychu hotelová terasa v átriu hotela, plná zelene, kvetín a byliniek s výhľadom na majestátnu baziliku a Belianske Tatry. Hostia si môžu vybrať, ak si chcú príjemne posedieť, Lobby bar Múza s pestrou ponukou kokteilov, domácich limonád, či ručne vyrábaných belgických praliniek, ale aj chutných kanapiek alebo Literárnu kaviareň s bohatou ponukou kvalitných vín, kávy, belgickej čokolády či domácich dezertov a múčnikov. Súčasťou hotela je reštaurácia Poézia, ktorá ponúka svoju pohostinnosť návštevníkom, ktorí hľadajú kvalitu kulinárského umenia , ale aj profesionálny servis a príjemnú atmosférui. Hotel disponuje aj uzavretým parkoviskom v átriu hotela pod kamerovým systémom a WiFi pripojením v celom hoteli.

Vitajte v Malom hoteli s veľkým srdcom!

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)

HungaryUkraineSlovakia