ASTAX autoshop

Bystrická cesta 180/45, 034 01 Ružomberok, Slovensko
Use your scrollwheel :)

pripravujeme...

Požičovňa automobilov

Spoločnosť ASTAX poskytuje služby požičovne automobilov v priestoroch v meste Ružomberok. Vyberte si z našej širokej ponuky automobilov. V prípade, že máte záujem o požičanie automobilu na dlhšie obdobie (3 a viac dní), môžete využiť tiež služby prenájmu automobilov za výhodnejších cenových podmienok. Automobily požičiavame v štandardnom pracovnom čase, inak len po dohode.

Autobatérie až k vám domov

Vybila sa Vám autobatéria a potrebujete súrne novú? Zavolajte nám a my dopravíme ten správny typ autobatérie pre Vaše vozidlo až k Vám domov v najkratšom možnom čase! Autobatériu Vám v prípade potreby aj namontujeme a zlikvidujeme Vašu starú batériu. Dovoz autobatérií riešime v Ružomberku a okolí. ASTAX auto batéria s dopravou.

Lakovanie karosérií

Objavili ste na karosérii Vášho auta škrabanec, či inú chybičku krásy? Využite služby našej autolakovne! S použitím profesiónálnych farieb a prístrojov namiešame odtiene pre Vaše auto presne na mieru.

Kompletný havarijný servis

Spoločnosť ASTAX zabezpečuje kompletný havarijný a pohavarijný servis vozidiel v spolupráci s poisťovňami.

Závady na vašom vozidle budú odstránené v najkratšom možnom čase podľa dohodnutých podmienok.

Odťahová služba

Potrebujete odtiahnuť vozidlo z dôvodu poruchy alebo havárie? ASTAX pre Vás zabezpečí tieto služby 24 hodín denne 7 dní v týždni.

V prípade bežnej poruchy, vieme zabezpečiť aj okramžitú opravu vozidla. Ak sa jedná o závažnejšiu poruchu, radi zabezpečíme jej vyriešenie v najkratšom možnom čase.

Ak budete potrebovať počas doby opravy Vášho vozidla náhradný automobil, môžete využiť služby našej autopožičovne.

Help us improve the translation for your language

You can change any text by clicking on (press Enter after changing)

HungaryUkraineSlovakia